Przedszkole Całoroczne

Poniżej znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat opłat obowiązujących w naszym przedszkolu !

Do dyspozycji rodziców i dzieci przez cały rok od poniedziałku do piątku od 6:30 do 18:00.

Cennik Standardowy

Opłata stała za pobyt dziecka wynosi 469 zł miesięcznie.

(Przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z rabatów i funduszy pomocowych  obowiązujących na czas rekrutacji.)

(w cenie czesnego codzienna nauka j. angielskiego, warsztaty językowe połączone z rytmiką, dyżury logopedy, zajęcia plastyczne, nauka tańca, wyjścia, imprezy okolicznościowe i wiele innych).

Koszt dodatkowego indywidualnego ubezpieczenia przedszkolaka wynosi 39 zł płatne jednorazowo, za cały rok (12m-cy).

Jednorazowa opłata wpisowego uiszczana w momencie złożenia karty zgłoszenia wynosi 299 zł.

(jest to opłata na fundusz przedszkola,ubezpieczenie, pomoce naukowe oraz tzw. wyprawkę)

W przypadku rezygnacji rodzica z usług przedszkola opłata ta nie podlega zwrotowi !

Opłata za wyżywienie wynosi 14 zł/dzień (śniadanie, obiad pierwsze i drugie danie, podwieczorek).

Informujemy iż opłata za wyżywienie  może ulec zmianie w zależności od zmian cen rynkowych produktów spożywczych.

Cennik Niestandardowy

1. Istnieje możliwość zmiany wysokości czesnego ( korzystając z  funduszy pomocowych – ilość  ograniczona i przyznawana na rok przedszkolny)

2. Dla dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci z autyzmem czesne odpowiednio obniżone lub całkowicie zniesione - ustalenia indywidualne.

Zniżki i rabaty:

- 10% rabatu dla rodzin z KARTĄ DUŻEJ RODZINY

- 15% rabatu dla rodzeństw (w wieku min. 2,5 roku)

Raz do roku przedszkole otrzymuje fundusze pomocowe o które można się ubiegać w sekretariacie przedszkola.

(ilość funduszy pomocowych ograniczona, przyznawana wg. kolejności zapisu i wpłat wpisowego)

Przedszkole załatwia wszystkie formalności dotyczącę dofinansowania i pozyskania funduszy.

------------