(ogł. 28.06.2019r)

Drodzy Rodzice

Pragniemy poinformować, że pozostało już tylko kilka wolnych miejsc na rok 2019/2020. Zainteresowanych Rodziców zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania informacyjnego lub bezpośredniej rejestracji Dziecka na naszej stronie internetowej w zakładce zapisy.

Przypominamy, że pracujemy bez przerwy wakacyjnej. Do zobaczenia!

(ogł. 7.03.2019r)

Drodzy rodzice!!!

W celu usprawnienia procesu zapisu Państwa pociechy do naszego przedszkola,

wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny - z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz umówimy się na spotkanie w naszym przedszkolu.

(ogł. 28.01.2019r)

ZAPISY NA ROK 2019/2020

Drodzy Rodzice!!!

Pragniemy poinformować, że z dniem 1-02-2019 rozpoczniemy rekrutację na rok 2019/2020

więcej informacji w zakładce zapisy

Zapraszamy !!!

(ogł. 21.08.2018r)

Drodzy Rodzice !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyjęte dzieci na dzień adaptacyjny do Akademii Przedszkolaka, który organizujemy 28 sierpnia 2018r. w godzinach 10:00 - 14:00.

Podczas dnia adaptacyjnego będą przeprowadzane zajęcia i zabawy integracyjne, umożliwiające wzajemne poznanie się dzieci i nauczycieli, oraz zaprzyjaźnienie się z przedszkolem.

Zapraszamy!!!

(ogł. 10.08.2018r)

Drodzy Rodzice !

Informujemy iż przez cały sierpień sekretariat przedszkola będzie czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00(z wyjątkiem święta 15-08)

Rodzice dzieci już zapisanych oraz zainteresowani zapisem dziecka do naszego przedszkola mogą w tych dniach odwiedzić naszą placówkę celem obejrzenia przedszkola, dopytania o szczegóły, itp.

Zapraszamy!!!

(ogł. 30.07.2018r)

Drodzy Rodzice !

Z dniem 31.07.2018r Przedszkole kończy  proces rekrutacyjny na rok 2018/2019 i rozpoczyna rekrutację uzupełniającą.

Zakładana  ilość miejsc na rok 2018/2019r musi zostać określona do końca lipca 2018 zgodnie z wysyłanymi  uprzednio do Państwa informacjami.

Gwarancją przyjęcia dziecka do placówki jest opłata wpisowego.

Przedszkole musi mieć czas na przygotowanie placówki oraz pomocy dydaktycznych, wyprawek na określoną ilość dzieci.

Prosimy rodziców, którzy jeszcze nie opłacili o uzupełnienie opłaty wpisowej, a zarazem wybór opcji wpisowego lub zajęcie stanowiska w kwestii przyjęcia pociechy do Przedszkola celem zakończenia procesu rekrutacyjnego oraz  wyeliminowania zjawiska blokowania miejsc.

Rodziców, którzy wnieśli już opłatę wpisowego prosimy o zignorowanie wiadomości.

(ogł. 22.07.2018r)

Drodzy Rodzice !

Dziękujemy za uczestnictwo w dniach otwartych naszego przedszkola.

Mamy nadzieje, że mieli Państwo okazje zaglądnąć w każdy jego zakamarek,

a tym którzy nie mogli do nas zawitać zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do

odwiedzenia nas w sierpniu po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Informujemy, że przedszkole dysponuje ograniczoną ilością funduszy pomocowych i obowiązują one  do momentu  ich wyczerpania !

Fundusze pomocowe oraz prośby muszą być podparte realnymi względami odnoszącymi się do sytuacji finansowej rodziny oraz podparte dokumentacją.

Rozpatrzona zostanie ograniczona ilość podań o obniżenie kosztów czesnego, a decyduje o tym kolejność ich zgłaszania oraz wpłata wpisowego do 31.07.2018r. – po tej dacie funkcjonować będą tylko podstawowe zniżki 10% dla Posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 15% dla rodzeństw.

Od dnia 01.08. przedszkole rozpoczyna rekrutację uzupełniającą na rok 2018/2019 na normalnych warunkach, oraz w miarę wolnych miejsc - zapisy będą trwały przez cały rok.

Przypominamy również, że przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od lat  2 na zasadzie odstępstwa, jedynym warunkiem przyjęcia jest umiejętność zgłaszania przez dziecko swoich potrzeb fizjologicznych.

Opłata wpisowego przedstawiona w dwóch wariantach pozostaje do wyboru rodzica:

- 129 zł ( rodzic przygotowuje wyprawkę we własnym zakresie)

- 299z zł ( przedszkole w pełni przygotowuje wyprawkę dla nowego przedszkolaka)

Rodzice którzy nie dopełnili formalności związanych z wypełnieniem karty zapisu przedszkolaka proszeni są o kontakt z przedszkolem na przestrzeni sierpnia. Sekretariat przedszkola będzie otwarty od 2-08-2018r w godzinach 10:00 do 14:00  lub po wcześniejszym umówieniu spotkania w innych godzinach dogodnych dla Rodzica.

(ogł. 30.06.2018r)

Drodzy Rodzice !

Informujemy, że przedszkole dysponuje ograniczoną ilością funduszy pomocowych i obowiązuje do ich wyczerpania !

Fundusze pomocowe oraz prośby muszą być podparte realnymi wzgledami odnoszącymi sie do sytuacji finansowej rodziny oraz podparte dokumentacją.

Od dnia 01.08. przedszkole rozpoczyna rekrutację uzupełniającą na rok 2018/2019 na normalnych warunkach, i w miarę wolnych miejsc zapisy będą trwały przez cały rok.

(ogł. 11.06.2018r)

DNI OTWARTE !!!

Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi na Dni Otwarte Naszego przedszkola, które odbędą się
16 lipca 2018r. w godzinach 10:00 - 16:00.

Niepubliczne Przedszkole Językowe Akademia Przedszkolaka

Dynów ul.Mickiewicza 16

Do zobaczenia!!!

(ogł. 01.06.2018r)

DRODZY RODZICE !

Już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa oraz Państwa Pociechy na pierwsze Dni Otwarte naszego Przedszkola!

W tym dniu pragniemy przedstawić Państwu Kadrę Nauczycielską, udostępnić wszystkie sale dydaktyczne, plac zabaw oraz inne zakamarki, z których korzystać będą Przedszkolaki.

Pragniemy również odpowiedzieć na Państwa pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Zależy nam aby już od pierwszego dnia Przedszkolaki czuły się dobrze w nowym miejscu a co za tym idzie chciały jak najszybciej do nas wrócić!
Zapraszamy również Rodziców, którzy rozważają zapis Dziecka do przedszkola ale nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji.
 Dokładna data Dni Otwartych zamieszczona będzie niebawem.

Z Rodzicami zapisanych już Dzieci skontaktujemy się również telefonicznie.

Do zobaczenia!!!

Akademia Przedszkolaka