Przedszkole Na Godziny

Opieka na godziny dla dzieci 2.5 - 6 lat (szczoteczka, kubeczek, kocyk lub kołderka do spania w gestii rodzica !!!)

Ta oferta jest skierowana do osób, które planują powrót do pracy, chcą zapisać dziecko do prywatnego przedszkola, ale boją się tych pierwszych dni i długiej rozłąki lub po prostu potrzebują chwili odpoczynku od  codziennych zajęć.

W trakcie, gdy Ty będziesz załatwiał swoje sprawy, my spędzimy z dzieckiem aktywnie czas, nauczymy go czegoś nowego, wyjdziemy na spacer, pomożemy w osiągnięciu samodzielności – jednym słowem zaopiekujemy się nim dla Ciebie.

Taka opieka na godziny pozwoli nie tylko dziecku, ale również i rodzicom przyzwyczaić się do nowej sytuacji i z pewnością ułatwi późniejsze, długie rozstania.

Dziecko powoli i łagodnie przyzwyczai się do rozłąki, a każdego dnia można dostosować długość pobytu do swoich potrzeb.

Wiemy, że życie młodego rodzica jest pełne niespodziewanych sytuacji, dlatego w naszej ofercie pojawiła się pozycja ,,przedszkole na godziny”

Szczegóły oferty w zakładce Zapisy