Angielski

Doskonale wiemy jak ważna jest w tych czasach umiejętność posługiwania się innym językiem niż ojczysty, a szczególnie językiem angielskim.

Z racji, że umysł dziecięcy jest chłonny jak gąbka już w przedszkolu warto zacząć naukę tego tez języka. W tym okresie narząd mowy jest jeszcze bardzo plastyczny i zdolny do bezbłędnego odtwarzania obcojęzycznych słów.

Wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i proponujemy, aby zajęcia z języka angielskiego odbywały się codziennie. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, nauka języka stanie się dla dziecka interesująca. Naszym celem jest wytworzenie u dzieci pozytywnych skojarzeń z językiem obcym, dlatego dzieci do niczego nie są zmuszane – uczą się języka obcego w naturalny sposób, tak jak nauczyły się swojego języka ojczystego.

Pomogą mu w tym dostępne w przedszkolu wszelkie pomoce dydaktyczne.